Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Colección: DINO | Fashion

Colección: DINO

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Julia Weems
Directora de Moda – j.weems@ied.es Més info +
Marina Ojan
Directora Acadèmica del IED a Espanya – m.ojan@ied.es Més info +
David López
Coordinació Design – d.lopez@ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Andrea Marchesi
Director de l’IED Barcelona – dir.barcelona@ied.es Més info +
Alessandro Manetti
CEO de l’IED a Espanya – dir.barcelona@ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Meritxell Llorca
Servei d’Informació i Orientació (Master) –  m.llorca@ied.es  Més info +
Daniela Maccarrone
Coordinació Acadèmica Master – d.maccarrone@ied.es Més info +
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Hugo Mendes
Gràfica – h.mendes@ied.es Més info +
Carlos Peñalver
Vídeo – video.barcelona@ied.es Més info +
Diego Iñiguez
Vídeo – video.barcelona@ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@ied.es Més info +
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – medialab.barcelona@ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +
Juan José Borrajo
Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +
Cristian Calabuig
Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Francisco Tomey
Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@ied.es Més info +
Borja Aliaga
Biblioteca – biblioteca.barcelona@ied.es Més info +
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca.barcelona@ied.es Més info +