Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: Serial Seeds | Fashion

Col·lecció: Serial Seeds

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +
Jaume Acedo
Human Resources – j.acedo@ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
David López
Coordinació Design – d.lopez@ied.es Més info +
Manuela Procopio
Directora operativa de l’àrea Management for Creative Industries. – m.procopio@ied.es Més info +
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Daniela Maccarrone
Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@ied.es Més info +
Mónica Boada
Orientation and Admissions Department – m.boada@ied.es Més info +
Laura Gargallo
Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Luiza Lacava
Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +
Carlos Peñalver
Video – video@bcn.ied.es  Més info +
Diego Iñiguez
Video – video@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Unai Manzano
Coordinador de l’àrea de Management & Design Strategies – u.manzano@ied.es Més info +
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@ied.es Més info +
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Cristian Calabuig
Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
Juan José Borrajo
Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Borja Aliaga
Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +
Maria Paula Muñoz
Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +
IED Forward
+