Comunitat IED / Staff
Sol·licitar informació

subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Carme Pérez
    Coordinació Moda – c.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Rory Lambert
    Visual Communication School Development Director – r.lambert@bcn.ied.es  Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Daniela Maccarrone
    Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +
  • Meritxell Llorca
    Coordinació Management for Creative Industries –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +
  • Lluís Esterri
    Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Lorena Vilela
    Responsable de comunicació – l.vilela@bcn.ied.es   Més info +
  • Claudia Álvarez
    Marketing Department – c.alvarez@bcn.ied.es Més info +
  • Maider Lasa
    Departament d’esdeveniments – eventos@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
  • Unai Manzano
    Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Cristian Calabuig
    Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
  • Jordi Culell
    Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
  • Juan José Borrajo
    Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Javier Macías
    Assistent Tallers Design & MakerLab – talleresdesign@bcn.ied.es Més info +
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
  • Nuno Santos
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es  Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close