Comunitat IED / Staff
Sol·licitar informació

subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Silvia Martín
    Coordinació Escola Moda – s.martin@bcn.ied.es   Més info +
  • Diego Diez
    Coordinación Académica Master – d.diez@bcn.ied.es Més info +
  • Javier Pinilla
    Visual Communication School Coordinator – j.pinilla@bcn.ied.es  Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
  • Idoia Aguirre
    Company Department Manager – i.aguirre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Mónica Boada
    Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
  • Laura Gargallo
    Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +
  • Silvia Cash
    Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Maider Lasa
    Departament d’esdeveniments – eventos@bcn.ied.es Més info +
  • Luiza Lacava
    Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +
  • Hugo Mendes
    Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
  • Francesca Flajani
    Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Rafael Salazar
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +
  • Jordi Culell
    Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
  • Juan José Borrajo
    Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Maria Paula Muñoz
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +
  • Francisco Tomey
    Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@bcn.ied.es Més info +
  • Georgina Cuadros
    Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close