Comunitat IED / Staff
Sol·licitar informació

subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
  • Pilar Garcia
    Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Javier Pinilla
    Visual Communication School Coordinator – j.pinilla@bcn.ied.es  Més info +
  • Raffaella Perrone
    Design School Managing Director – r.perrone@bcn.ied.es Més info +
  • Oliver Provana
    Coordinador Management School – o.provana@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +
  • Mónica Boada
    Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
  • Daniela Maccarrone
    Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Andrés Ortiz
    Digital Marketing Manager – a.ortiz@bcn.ied.es Més info +
  • Diego Iñiguez
    Video – video@bcn.ied.es Més info +
  • Maider Lasa
    Departament d’esdeveniments – eventos@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
  • Francesca Flajani
    Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Jordi Culell
    Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
  • Juan José Borrajo
    Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +
  • Rafael Salazar
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Maria Paula Muñoz
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +
  • Georgina Cuadros
    Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +
  • Nuno Santos
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es  Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close