subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +

Didàctica @ca

Veure'ls tots
  • Marta Colillas
    Coordinadora Master – m.colillas@bcn.ied.es Més info +
  • Silvia Martín
    Coordinació Moda – s.martin@bcn.ied.es   Més info +
  • Maribel Cardeñas
    Responsable Taller Moda – tallermoda@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Guillermo Krauel
    Servei d’Orientació i Admissions (Master) – g.krauel@bcn.ied.es Més info +
  • Silvia Cash
    Responsable d’Admission Centre – s.cash@bcn.ies.es Més info +
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Andrés Ortiz
    Web Marketing – a.ortiz@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Vilela
    Comunicació – l.vilela@bcn.ied.es Premsa – prensa@bcn.ied.es   Més info +
  • Diego Iñiguez
    Video – video@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Jordi Culell
    Mantenimiento – j.culell@bcn.ied.es Més info +
  • Carlos Taboada
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es  Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Daniela Maccarrone
    Student Center – d.macarrone@bcn.ied.es Més info +
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
  • Esther Venegas
    Job Placement – e.venegas@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close