subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
  • Carolina Bochaca
    Coordinación Secretaría Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Diego Diez
    Coordinación Académica Master – d.diez@bcn.ied.es Més info +
  • Rory Lambert
    Visual Communication School Development Director – r.lambert@bcn.ied.es  Més info +
  • Enric Bajuelo
    Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Meritxell Llorca
    Coordinació Management for Creative Industries –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +
  • Mónica Boada
    Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Helena Rosselló
    Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +
  • Claudia Álvarez
    Marketing Department – marketingbcn@bcn.ied.es Més info +
  • Diego Iñiguez
    Video – video@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Unai Manzano
    Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Mª Carmen Poch
    Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
  • Juan José Borrajo
    Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +
  • Jordi Mani
    Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Francesc Camats
    Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +
  • Francisco Tomey
    Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@bcn.ied.es Més info +
  • Georgina Cuadros
    Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close