Comunitat IED / Staff
Sol·licitar informació

subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Pilar Garcia
    Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • David López
    Coordinació Design – d.lopez@bcn.ied.es Més info +
  • Pilar Pasamontes
    Directora Científica de Moda – p.pasamontes@bcn.ied.es Més info +
  • Enric Bajuelo
    Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Laura Gargallo
    Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +
  • Mónica Boada
    Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
  • Lluís Esterri
    Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Claudia Álvarez
    Marketing Department – c.alvarez@bcn.ied.es Més info +
  • Albert Elias
    Premsa i Comunicació – prensa@bcn.ied.es  Més info +
  • Carlos Peñalver
    Video – video@bcn.ied.es  Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Francesca Flajani
    Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
  • Unai Manzano
    Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Mª Carmen Poch
    Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
  • Juan José Borrajo
    Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +
  • Jordi Mani
    Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Francesc Camats
    Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +
  • Nuno Santos
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es  Més info +
  • Esther Venegas
    Student&Career Services  – e.venegas@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close