subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Pilar Garcia
    Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • David Tinoco
    Coordinación Académica Master – d.tinoco@bcn.ied.es Més info +
  • Laura Choya
    Design School Academic Coordination – design@bcn.ied.es  Més info +
  • Marta Colillas
    Coordinadora Master – m.colillas@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
  • John Arboleda
    Special Projects & Innovation; Head of Alumni & Career Services –… Més info +
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Silvia Cash
    Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +
  • Meritxell Llorca
    Coordinació Management for Creative Industries –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Andrés Ortiz
    Digital Marketing Manager – a.ortiz@bcn.ied.es Més info +
  • Luiza Lacava
    Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +
  • Hugo Mendes
    Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Unai Manzano
    Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Cristian Calabuig
    Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
  • Mª Carmen Poch
    Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
  • Carlos Taboada
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es  Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Francisco Tomey
    Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@bcn.ied.es Més info +
  • Maria Paula Muñoz
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +
  • Francesc Camats
    Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close