subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Carolina Bochaca
    Secretaria Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +

Didàctica @ca

Veure'ls tots
  • Joana Lliteras
    Coordinació Master – j.lliteras@bcn.ied.es Més info +
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Pilar Pasamontes
    Directora Científica de Moda – p.pasamontes@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Lluís Esterri
    Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +
  • Silvia Cash
    Responsable d’Admission Centre – s.cash@bcn.ies.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Andrés Ortiz
    Web Marketing – a.ortiz@bcn.ied.es Més info +
  • Diego Iñiguez
    Video – video@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Vilela
    Comunicació – l.vilela@bcn.ied.es Premsa – prensa@bcn.ied.es   Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Carlos Taboada
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es  Més info +
  • Jordi Culell
    Mantenimiento – j.culell@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Daniela Maccarrone
    Student Center – d.macarrone@bcn.ied.es Més info +
  • Esther Venegas
    Job Placement – e.venegas@bcn.ied.es Més info +
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

>