subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Oriol Guimerà
    Director de Desenvolupament de l’àrea Design – o.guimerà@bcn.ied.es Més info +
  • Javier Pinilla
    Visual Communication School Coordinator – j.pinilla@bcn.ied.es  Més info +
  • Julia Weems
    Directora de Moda – j.weems@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Idoia Aguirre
    Company Department Manager – i.aguirre@bcn.ied.es Més info +
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +
  • Meritxell Llorca
    Coordinació Management for Creative Industries –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +
  • Daniela Maccarrone
    Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Lorena Vilela
    Responsable de comunicació – l.vilela@bcn.ied.es   Més info +
  • Helena Rosselló
    Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +
  • Luiza Lacava
    Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Rafael Salazar
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +
  • Jordi Culell
    Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
  • Jordi Mani
    Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Maria Paula Muñoz
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +
  • Georgina Cuadros
    Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +
  • Francisco Tomey
    Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close