Comunitat IED / Staff
Sol·licitar informació

subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Carolina Bochaca
    Coordinación Secretaría Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Enric Bajuelo
    Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@bcn.ied.es Més info +
  • Joana Lliteras
    Coordinació Master – j.lliteras@bcn.ied.es Més info +
  • Rosa Gómez
    Master Academic Coordinator – r.gomez@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
  • Idoia Aguirre
    Company Department Manager – i.aguirre@bcn.ied.es Més info +
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Mónica Boada
    Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
  • Meritxell Llorca
    Coordinació Management for Creative Industries –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +
  • Silvia Cash
    Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Maider Lasa
    Departament d’esdeveniments – eventos@bcn.ied.es Més info +
  • Helena Rosselló
    Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +
  • Hugo Mendes
    Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Francesca Flajani
    Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Jordi Mani
    Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +
  • Cristian Calabuig
    Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
  • Jordi Culell
    Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Nuno Santos
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es  Més info +
  • Esther Venegas
    Student&Career Services  – e.venegas@bcn.ied.es Més info +
  • Francesc Camats
    Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close