Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: Serial Seeds | Fashion

Col·lecció: Serial Seeds

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Jaume Acedo
Human Resources – rrhh.barcelona@ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Susana Zarco
Master Academic Coordinator – s.zarco@ied.es  Més info +
Carmen Blanquez
Design School Academic Coordination – c.blanquez@ied.es Més info +
Marina Ojan
Directora Acadèmica del IED a Espanya – m.ojan@ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@ied.es Més info +
Daniela Maccarrone
Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@ied.es Més info +
Meritxell Llorca
Servei d’Informació i Orientació (Master) –  m.llorca@ied.es  Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Luiza Lacava
Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +
Albert Elias
Premsa i Comunicació – a.elias@ied.es  Més info +
Carlos Peñalver
Vídeo – video.barcelona@ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@ied.es Més info +
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@ied.es Més info +
Francesca Flajani
Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – medialab.barcelona@ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Jordi Culell
Maintenance and Logistics Manager – j.culell@ied.es Més info +
Cristian Calabuig
Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
Jordi Mani
Recepció – recepcion.barcelona@ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca.barcelona@ied.es Més info +
Borja Aliaga
Biblioteca – biblioteca.barcelona@ied.es Més info +
Francisco Tomey
Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@ied.es Més info +