Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: Serial Seeds | Fashion

Col·lecció: Serial Seeds

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Jaume Acedo
Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
Carolina Bochaca
Coordinación Secretaría Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
David López
Coordinació Design – d.lopez@bcn.ied.es Més info +
Carme Pérez
Coordinació Moda – c.perez@bcn.ied.es Més info +
Marta Colillas
Coordinadora Master – m.colillas@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +
Laura Gargallo
Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +
Meritxell Llorca
Servei d’Informació i Orientació (Master) –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Albert Elias
Premsa i Comunicació – prensa@bcn.ied.es  Més info +
Diego Iñiguez
Video – video@bcn.ied.es Més info +
Helena Rosselló
Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Juan José Borrajo
Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
Cristian Calabuig
Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Maria Paula Muñoz
Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +
Georgina Cuadros
Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +
Borja Aliaga
Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close