Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: COLOUR ME IN | Fashion

Col·lecció: COLOUR ME IN

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Jaume Acedo
Human Resources – j.acedo@ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Enric Bajuelo
Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@ied.es Més info +
Marina Ojan
Directora Acadèmica del IED a Espanya – m.ojan@ied.es Més info +
Raffaella Perrone
Design School Managing Director – r.perrone@ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@ied.es Més info +
Meritxell Llorca
Servei d’Informació i Orientació (Master) –  m.llorca@ied.es  Més info +
Mónica Boada
Orientation and Admissions Department – m.boada@ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Carlos Peñalver
Video – video@bcn.ied.es  Més info +
Helena Rosselló
Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@ied.es Més info +
Luiza Lacava
Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@ied.es Més info +
Unai Manzano
Coordinador de l’àrea de Management & Design Strategies – u.manzano@ied.es Més info +
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +
Jordi Mani
Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Georgina Cuadros
Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +
Francisco Tomey
Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@bcn.ied.es Més info +
Maria Paula Muñoz
Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +