subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
  • Pilar Garcia
    Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +
  • Carolina Bochaca
    Coordinación Secretaría Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Marta Colillas
    Coordinadora Master – m.colillas@bcn.ied.es Més info +
  • Joana Lliteras
    Coordinació Master – j.lliteras@bcn.ied.es Més info +
  • Georgina Ripoll
    Coordinación Visual Communication – g.ripoll@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Meritxell Llorca
    Coordinació Management for Creative Industries –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +
  • Lluís Esterri
    Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Albert Elias
    Premsa i Comunicació – prensa@bcn.ied.es  Més info +
  • Helena Rosselló
    Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +
  • Carlos Peñalver
    Video – video@bcn.ied.es  Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Unai Manzano
    Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Cristian Calabuig
    Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
  • Jordi Culell
    Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
  • Juan José Borrajo
    Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Georgina Cuadros
    Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +
  • Francesc Camats
    Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +
  • Javier Macías
    Assistent Tallers Design & MakerLab – talleresdesign@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close