Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

PROJECTE: FRESH FACES UNIQUE EDITION | Management

PROJECTE: FRESH FACES UNIQUE EDITION

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Silvia Martín
Coordinació Escola Moda – s.martin@ied.es   Més info +
David Tinoco
Coordinación Académica Master – d.tinoco@ied.es Més info +
Carmen Blanquez
Design School Academic Coordination – c.blanquez@ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Director de l’IED Barcelona – dir.barcelona@ied.es Més info +
Alessandro Manetti
CEO de l’IED a Espanya – dir.barcelona@ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Lluís Esterri
Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +
Mónica Boada
Orientation and Admissions Department – m.boada@ied.es Més info +
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Diego Iñiguez
Vídeo – video.barcelona@ied.es Més info +
Carlos Peñalver
Vídeo – video.barcelona@ied.es Més info +
Helena Rosselló
Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@ied.es Més info +
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – medialab.barcelona@ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +
Cristian Calabuig
Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
Mª Carmen Poch
Departament IT – it.barcelona@ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca.barcelona@ied.es Més info +
Esther Venegas
Student & Career Services  – e.venegas@ied.es Més info +
Georgina Cuadros
Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +