Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: COLOUR ME IN | Fashion

Col·lecció: COLOUR ME IN

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
Pilar Garcia
Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Silvia Martín
Coordinació Escola Moda – s.martin@bcn.ied.es   Més info +
Simona Cannonito
Master Academic Coordinator – s.cannonito@bcn.ied.es Més info +
Joana Lliteras
Coordinació Master – j.lliteras@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Idoia Aguirre
Company Department Manager – i.aguirre@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
Jonathan Herreros
FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Daniel Fernández
Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +
Lluís Esterri
Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +
Laura Gargallo
Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Lorena Vilela
Responsable de comunicació – l.vilela@bcn.ied.es   Més info +
Claudia Álvarez
Marketing Department – c.alvarez@bcn.ied.es Més info +
Hugo Mendes
Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots
Paola Vilella
reception@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
Unai Manzano
Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Jordi Mani
Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
Jordi Culell
Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +
Borja Aliaga
Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
Maribel Cardeñas
Responsable Taller Moda – tallermoda@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close