Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

PROJECTE: FRESH FACES UNIQUE EDITION | Management

PROJECTE: FRESH FACES UNIQUE EDITION

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Jaume Acedo
Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
David Tinoco
Coordinación Académica Master – d.tinoco@bcn.ied.es Més info +
Susana Zarco
Master Academic Coordinator – s.zarco@bcn.ied.es  Més info +
Georgina Ripoll
Coordinación Visual Communication – g.ripoll@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +
Mónica Boada
Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
Daniela Maccarrone
Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Hugo Mendes
Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +
Claudia Álvarez
Marketing Department – c.alvarez@bcn.ied.es Més info +
Diego Iñiguez
Video – video@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Unai Manzano
Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Cristian Calabuig
Manteniment – service@bcn.ied.es  Més info +
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
Jordi Mani
Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Maribel Cardeñas
Responsable Taller Moda – tallermoda@bcn.ied.es Més info +
Esther Venegas
Student&Career Services  – e.venegas@bcn.ied.es Més info +
Borja Aliaga
Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +