Enric Bajuelo
Sol·licitar informació

subir

Didàctica

  • Enric Bajuelo
    Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@bcn.ied.es Més info +
  • Laura Choya
    Design School Academic Coordination – design@bcn.ied.es  Més info +
  • Diego Diez
    Coordinación Académica Master – d.diez@bcn.ied.es Més info +
  • Raffaella Perrone
    Design School Managing Director – r.perrone@bcn.ied.es Més info +
  • Simona Cannonito
    Master Academic Coordinator – s.cannonito@bcn.ied.es Més info +
  • Carmen Blanquez
    Design School Academic Coordination – c.blanquez@bcn.ied.es Més info +
  • David Tinoco
    Coordinación Académica Master – d.tinoco@bcn.ied.es Més info +
  • Rory Lambert
    Visual Communication School Development Director – r.lambert@bcn.ied.es  Més info +
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • David López
    Coordinació Design – d.lopez@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close