Diego Diez
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: MELANCOLÍA | Fashion

Col·lecció: MELANCOLÍA

Didàctica

Diego Diez
Coordinación Académica Master – d.diez@ied.es Més info
Raffaella Perrone
Design School Managing Director – r.perrone@ied.es Més info
Unai Manzano
Coordinador de l’àrea de Management & Design Strategies – u.manzano@ied.es Més info
Simona Cannonito
Visual Communication Academic Coordinator – s.cannonito@ied.es Més info
Carmen Blanquez
Design School Academic Coordination – c.blanquez@ied.es Més info
David Tinoco
Coordinación Académica Master – d.tinoco@ied.es Més info