Enric Bajuelo
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: COLOUR ME IN | Fashion

Col·lecció: COLOUR ME IN

Didàctica

Enric Bajuelo
Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@bcn.ied.es Més info
Laura Choya
Design School Academic Coordination – design@bcn.ied.es  Més info
Diego Diez
Coordinación Académica Master – d.diez@bcn.ied.es Més info
Raffaella Perrone
Design School Managing Director – r.perrone@bcn.ied.es Més info
Simona Cannonito
Master Academic Coordinator – s.cannonito@bcn.ied.es Més info
Carmen Blanquez
Design School Academic Coordination – c.blanquez@bcn.ied.es Més info