Enric Bajuelo
EXPLORE IED BARCELONA
 

Colección: DINO | Fashion

Colección: DINO

Didàctica

Enric Bajuelo
Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@ied.es Més info
Diego Diez
Coordinación Académica Master – d.diez@ied.es Més info
Raffaella Perrone
Design School Managing Director – r.perrone@ied.es Més info
Simona Cannonito
Visual Communication Academic Coordinator – s.cannonito@ied.es Més info
Carmen Blanquez
Design School Academic Coordination – c.blanquez@ied.es Més info
David Tinoco
Coordinación Académica Master – d.tinoco@ied.es Més info