subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Carolina Bochaca
    Secretaria Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
  • Aurora Delgado
    Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +

Didàctica @ca

Veure'ls tots
  • Manuela Procopio
    Directora operativa de l’àrea Management for Creative Industries. – m.procopio@bcn.ied.es Més info +
  • Marta Colillas
    Coordinadora Master – m.colillas@bcn.ied.es Més info +
  • Oriol Guimerà
    Director de Desenvolupament de l’àrea Design. Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Laura Gargallo
    Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +
  • Silvia Cash
    Responsable d’Admission Centre – s.cash@bcn.ies.es Més info +
  • Guillermo Krauel
    Servei d’Orientació i Admissions (Master) – g.krauel@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Helena Rosselló
    Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +
  • Hugo Mendes
    Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +
  • Carlos Yarza
    Video – video@bcn.ied.es  Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Carlos Taboada
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es  Més info +
  • Jordi Culell
    Mantenimiento – j.culell@bcn.ied.es Més info +
  • Salvador García
    Informática – s.garcia@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Esther Venegas
    Job Placement – e.venegas@bcn.ied.es Més info +
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
  • Daniela Maccarrone
    Student Center – d.macarrone@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Ribera García
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es Més info +
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

>