subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Carolina Bochaca
    Secretaria Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Didàctica @ca

Veure'ls tots
  • Rosa Gómez
    Coordinació Master – r.gomez@bcn.ied.es Més info +
  • Carme Pérez
    Coordinació Moda – c.perez@bcn.ied.es Més info +
  • Marina Ojan
    Directora de Master – m.ojan@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Horge Pérez
    Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Laura Gargallo
    Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +
  • Guillermo Krauel
    Servei d’Orientació i Admissions (Master) – g.krauel@bcn.ied.es Més info +
  • Lluís Esterri
    Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Andrés Ortiz
    Web Marketing – a.ortiz@bcn.ied.es Més info +
  • Helena Campillo
    Social Media Manager – h.campillo@bcn.ied.es Més info +
  • Carlos Yarza
    Video – video@bcn.ied.es  Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Carlos Taboada
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es  Més info +
  • Salvador García
    Informática – s.garcia@bcn.ied.es Més info +
  • Jordi Culell
    Mantenimiento – j.culell@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Esther Venegas
    Job Placement – e.venegas@bcn.ied.es Més info +
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
  • Daniela Maccarrone
    Student Center – d.macarrone@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Borja Aliaga
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
  • Ribera García
    Mediateca – mediateca@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

>