subir

ISTITUTO EUROPEO DI DESIGN - BARCELONA

IED Barcelona 
Biada 11, 08012 Barcelona - Espanya
tel.+34 93 2385889
fax +34 93 2385909

contact@bcn.ied.es

Trucada amb Skype: info.iedbarcelona 
Els horaris d’skype on-line són: de 10-14h. i de 16-20h.

Direcció

Alessandro Manetti – Director IED Barcelona – dir@bcn.ied.es

Andrea Marchesi – Subdirector IED Barcelona – dir@bcn.ied.es

Sara Balestri – Secretària de Direcció – s.balestri@bcn.ied.es

Didàctica

Eduard Castañé – Educational Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es

 

Àrea Moda

Julia Weems – Directora Operativa – j.weems@bcn.ied.es

Pilar Pasamontes – Directora Científica – p.pasamontes@bcn.ied.es

Carmen Pérez – Coordinació – c.perez@bcn.ied.es

Sílvia Martín – Coordinació – s.martin@bcn.ied.es

Helena Campillo – Secretaria Organizativa – h.campillo@bcn.ied.es

 

Àrea Design

Oriol Guimerà – Director de Desenvolupament – o.guimera@bcn.ied.es

Carolina Luna – Coordinació – c.luna@bcn.ied.es

Raija Oosterhoorn – Coordinació – r.oosterhoorn@bcn.ied.es

 

Àrea Visual Communication

Pablo Rausell – Director Operatiu – p.rausell@bcn.ied.es

 

Aurora Delgado – Coordinació – a.delgado@bcn.ied.es

 

Àrea Didàctica Master, Formació Contínua, Cursos d’Estiu

Marina Ojan – Directora – m.ojan@bcn.ied.es

Luciana Leveratto – Directora Acadèmica – l.leveratto@bcn.ied.es

Joana Lliteras – Coordinació – j.lliteras@bcn.ied.es

Marta Colillas – Coordinacióm.colillas@bcn.ied.es

Lorena Alegre – Coordinació – l.alegre@bcn.ied.es

Patricia Alcaraz – Coordinació – p.alcaraz@bcn.ied.es

Rosa Gómez – Coordinació – r.gomez@bcn.ied.es

Francesca Flajani – Coordinació – f.flajani@bcn.ied.es 

David López – Coordinació – d.lopez@bcn.ied.es 


Job Placement

Esther Venegas -job@bcn.ied.es

 

Mediateca

Ribera García – mediateca@bcn.ied.es

Informació i Admissions

Admission Centre

Silvia Cash – Responsable – s.cash@bcn.ies.es


Servei d’Informació i Orientació de Títols Superiors Oficials en Disseny, Diplomes IED i BA (Hons)

Diana Arias – d.arias@bcn.ied.es

Daniela Maccarrone – d.maccarrone@bcn.ied.es

Lluís Esterri – l.esterri@bcn.ied.es

Mónica Boada – m.boada@bcn.ied.es


Servei d’Informació i Orientació de Master

Laura Gargallo – l.gargallo@bcn.ied.es

Guillermo Krauel – g.krauel@bcn.ied.es

I+ED Lab i Empreses

Horge Pérez – Director I+ED Lab- h.perez@bcn.ied.es

Idoia Aguirre – Company Department Manager –  i.aguirre@bcn.ied.es

Marketing i Comunicació

Helena Rosselló – Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es

Maider Lasa – eventos@bcn.ied.es

Lorena Vilela – Responsable de Comunicació – l.vilela@bcn.ied.es

Albert Elias – Comunicación – comunicacion@bcn.ied.es

Andrés Ortiz – Web Marketing – p.porcar@bcn.ied.es

Hugo Méndez – Gràfica – grafica@bcn.ied.es

Diego Íñiguez – Vídeo – video@bcn.ied.es

Pablo Porcar – Marketing Digital – p.porcar@bcn-ied.es

Administració

Pilar García – admin@bcn.ied.es

Carolina Bochaca – Secretaria Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es

 

Hospitality

Esther Venegas -hospitality@bcn.ied.es

Recepció

Onintza Palacios – reception@bcn.ied.es

Paola Vilella – reception@bcn.ied.

 

Contacte

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

>