subir

ISTITUTO EUROPEO DI DESIGN - BARCELONA

IED Barcelona 
Biada 11, 08012 Barcelona - Espanya
tel.+34 93 2385889
fax +34 93 2385909

contact@bcn.ied.es

Trucada amb Skype: info.iedbarcelona 
Els horaris d’skype on-line són: de 10-14h. i de 16-20h.

Direcció

Alessandro Manetti – Director IED Barcelona – dir@bcn.ied.es

Andrea Marchesi – Subdirector IED Barcelona – dir@bcn.ied.es

Sara Balestri – Secretària de Direcció – s.balestri@bcn.ied.es

Didàctica

Eduard Castañé – Educational Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es

 

Secretaria Acadèmica

Aurora Delgado – Coordinació Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es 

Raija Oosterhoorn – r.oosterhoorn@bcn.ied.es

Patricia Alcaráz – p.alcaraz@bcn.ied.es

Luis Bienes – l.bienes@bcn.ied.es

 

Àrea Moda

Julia Weems – Directora Operativa – j.weems@bcn.ied.es

Pilar Pasamontes – Directora Científica – p.pasamontes@bcn.ied.es

Carme Pérez – Coordinació  – c.perez@bcn.ied.es

Sílvia Martín – Coordinació – s.martin@bcn.ied.es

Tatiana de la Fuente – t.delafuente@bcn.ied.es

 

Àrea Design

Raffaella Perrone – Directora Operativa – r.perrone@bcn.ied.es

Oriol Guimerà – Director de Desenvolupament – o.guimera@bcn.ied.es

Carolina Luna – Coordinació – c.luna@bcn.ied.es

David López – Coordinació – d.lopez@bcn.ied.es

 

Àrea Visual Communication

Pablo Rausell – Director Operatiu – p.rausell@bcn.ied.es

Rory Lambert – Director de Desenvolupament – r.lambert@bcn.ied.es 

Georgina Ripoll – Coordinació – g.ripoll@bcn.ied.es

 

Àrea Management for Creative Industries

Manuela Procopio – Directora Operativa – m.procopio@bcn.ied.es

Meritxell Llorca – Coordinació – m.llorca@bcn.ied.es

Yerily Pérez – Coordinació – y.perez@bcn.ied.es 

Isabel Felis – Comunicació – i.felis@bcn.ied.es

 

Àrea Didàctica Master, Formació Contínua, Cursos d’Estiu

Marina Ojan – Directora – m.ojan@bcn.ied.es

Luciana Leveratto – Directora Acadèmica – l.leveratto@bcn.ied.es

Joana Lliteras – Coordinació – j.lliteras@bcn.ied.es

Marta Colillas – Coordinació – m.colillas@bcn.ied.es

David Tinoco – Coordinació – d.tinoco@bcn.ied.es

Simona Cannonito – Coordinació – s.cannonito@bcn.ied.es

Rosa Gómez – Coordinació – r.gomez@bcn.ied.es

Francesca Flajani – Coordinació – f.flajani@bcn.ied.es 

Michel Guerrero – Coordinació – m.guerrero@bcn.ied.es 

 

Mediateca

Ribera García i Borja Aliaga – mediateca@bcn.ied.es

Informació i Admissions

Admission Centre

Silvia Cash – Responsable – s.cash@bcn.ies.es


Servei d’Informació i Orientació de Títols Superiors Oficials en Disseny, Diplomes IED i BA (Hons)

Diana Arias – d.arias@bcn.ied.es

Héctor Bernal – h.bernal@bcn.ied.es

Lluís Esterri – l.esterri@bcn.ied.es

Mónica Boada – m.boada@bcn.ied.es


Servei d’Informació i Orientació de Master

Laura Gargallo – l.gargallo@bcn.ied.es

Guillermo Krauel – g.krauel@bcn.ied.es

I+ED Lab i Empreses

Horge Pérez – Director I+ED Lab- h.perez@bcn.ied.es

Idoia Aguirre – Company Department Manager –  i.aguirre@bcn.ied.es

Marketing i Comunicació

Helena Rosselló – Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es

Maider Lasa – eventos@bcn.ied.es

Lorena Vilela – Responsable de Comunicació – l.vilela@bcn.ied.es

Albert Elias – Comunicació – comunicacion@bcn.ied.es

Andrés Ortiz – Digital Marketing Manager – a.ortiz@bcn.ied.es

Claudia Álvarez – Digital Marketing Assistant – marketingbcn@bcn.ied.es

Helena Campillo – Social Media Manager – h.campillo@bcn.ied.es

Hugo Méndez – Gràfica – grafica@bcn.ied.es

Luiza Lacava – Gràfica – masgrafica@bcn.ied.es

Diego Íñiguez i Carlos Yarza – Vídeo – video@bcn.ied.es

Administració

Pilar García – admin@bcn.ied.es

Carolina Bochaca – Secretaria Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es

 

Student & Career Services

Esther Venegas – Job Placement – e.venegas@bcn.ied.es

Lorena Alegre – Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es

Daniela Maccarrone – Student Center – d.maccarrone@bcn.ied.es

Recepció

Onintza Palacios – reception@bcn.ied.es

Paola Vilella – reception@bcn.ied.es

Oliver Provana – reception@bcn.ied.es

 

Contacte

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

>